Kış lastiği: güvenli sürüş için tavsiyeler - Lastikleri yaşadığınız yerin yakınlarında monte ettirmek

Lastikleri yaşadığınız yerin yakınlarında monte ettirmek

Kış lastiği 23.10.2012, rezulteo

Aracınıza uygun bir kış lastiği modeli seçtiniz. En uygun fiyata sahip dağıtım ağını tespit ettiniz. Şimdi ise bu kuruluşun yaşadığınız yere en yakın mağazasının ve montaj merkezlerinin nerede bulunduğunu öğrenmek istiyorsunuz. Yanıtınız rezulteo'da: Bir çırpıda bu yerleri harita üzerinde tespit edin ve tam adreslerini elde edin.

Aracınıza, önceliklerinize ve yaşadığınız bölgeye hangi lastiklerin uygun olacağını bilmek için rezulteo İle Doğru Kış Lastiği Seçimi yazısına göz atın.

Seçtiğiniz lastiği en uygun fiyata satan dağıtım ağını bulmak için En Uygun Fiyata Sahip Kış Lastikleri yazısına göz atın.

Yaşadığınız yere yakın mağazaları ve montaj merkezlerini bulun 

Fiyat açısından en uygun kuruluşu tespit eder etmez vereceğiniz belli bir adresin etrafındaki bütün mağazaları bir harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Bizim örneğimizdeki satış noktası, montaj merkezleri ile anlaşmalara sahip bir online alışveriş sitesi olan Otostart’dır. Bu anlaşmalı merkezler ise harita üzerinde görülebilir.

Mağazanın veya araç ekipmanları merkezinin adres bilgilerini edinin 

Harita üzerinde beliren işaretlerden biri üzerine tıklayarak söz konusu mağazayı aramak ve buraya ulaşmak için gerekli bütün bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bakınız 

>> Tüm lastik türleri

>> Bir lastiğin boyutlarının anlaşılması

>> Doğru lastik seçimi

>> En uygun fiyata lastik satın almak