Kış lastiği: güvenli sürüş için tavsiyeler - Track'N'Go: Kış lastiklerini ve kar zincirlerini unutun

Track'N'Go: Kış lastiklerini ve kar zincirlerini unutun

Kış lastiği 17.02.2014, Can

Kış lastikleri, zincirler, kar çorapları... Karlı zeminde sürüşe yönelik bütün olanakları bildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Sizlere Track'N'Go sistemini tanıtana kadar bekleyin. Bu inanılmaz konsept sayesinde otomobilinizi gerçek bir kar aracına dönüştürecek ve yol dışında sürüş gerçekleştirebileceksiniz.

Track'N'Go Sistemi Track'N'Go, yol dışında (arazide) karın üstesinden gelecek şaşırtıcı bir konsept - Telif hakkı © : AD Boivin

Track'N'Go konsepti, kar üzerinde kullanıma yönelik spor araçlar ve ticari araçlar pazarında uzmanlaşmış AD Boivin şirketi tarafından tasarlanmıştır.

Bu konsept, aracın her bir lastiğine bir palet mekanizmasının takılmasını ve teker hareketi ile bu paletlerin devreye girmesini sağlar. 25.000 dolardan satışa sunulan bu sistem tüm tekerlerden tahrikli, büyük boyutlu ve güçlü bir motor seçeneğine sahip 4x4'lerin çoğuna uygundur. Uzun uzadıya anlatmaktansa Track'N'Go sisteminin video tanıtımının tadını çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Bu videonun ağzımızı açık bıraktığını da eklemeden geçmeyelim.