Lastik üreticileri tarafından düzenlenen etkinlikler - Bridgestone yeni bir video ile güvenliğe verdiği önemin altını çiziyor

Bridgestone yeni bir video ile güvenliğe verdiği önemin altını çiziyor

Lastik üreticileri 10.12.2014, Tan

Lastik imalatçısı Bridgestone lastiklerin güvenlik alanında oynadığı önemli rol hakkındaki yeni reklam kampanyasını sunmak için 2014 Paris Otomobil Fuarı'nı fırsat bildi.

Bridgestone lastik ve güvenlik sistemleri kampanyası Bridgestone, yol güvenliğinin temel öğelerinden biri olan lastiklerin önemine dair bir kampanya başlatıyor - Telif hakkı © : Bridgestone

Bu videoda Bridgestone  mevcut otomobillerde bulunan çok sayıda güvenlik sistemi arasında  yalnızca lastiklerin doğrudan yol ile temas ettiğinin  altını çiziyor. Lastik imalatçısının bu uygulaması Bridgestone markasının değerlerini, özellikle de sürücülerin ve yolcuların güvenliğine verdiği önemi ön plana çıkarma amacını taşıyor.

 

Bu kampanya bütün Avrupa'da ve birçok farklı iletişim kanalı (televizyon, internet...) üzerinde yayınlanacak.

 

Bu reklam projesi çerçevesinde iki yeni video daha hazırlanacak. Bunlardan biri markanın yeni kış lastiği Blizzak LM001, diğeri de  Turanza T001 hakkında olacak. İlki kış lastiklerinin performansını kış şartlarında sürüş ve kayak aktiviteleri arasında bir paralellik kurarak gösterecek. İkincisi ise yüzme aktivitesi ile ilgili bir benzetme yaparak ıslak zemin üzerinde kavrama performansı üzerine odaklanacak.

Telif hakkı © :