Lastik üreticileri tarafından düzenlenen etkinlikler - Lassa, FC Barcelona’nın resmi partneri oldu

Lassa, FC Barcelona’nın resmi partneri oldu

Lastik üreticileri 17.06.2015, Raquel Rodriguez

Türk lastik markası Lassa, önümüzdeki 4 sene boyunca FC Barcelona’nın profesyonel branşlarındaki dört takımının resmi sponsoru oluyor.

Lassa, FC Barcelona’nın resmi partneri oldu Lassa, FC Barcelona’nın « Global Resmi Lastik Partneri » oldu. - Telif hakkı © : Lassa-FC Barcelona

Brisa tarafından üretilen lastik markası Lassa ile FC Barcelona, geçtiğimiz 2 Haziran günü dört yıllık bir sponsorluk anlaşması imzaladılar. Bu anlaşma ile Lassa, FC Barcelona kulübünün salon sporları branşlarındaki basketbol, hentbol, futsal ve tekerlekli hokey takımlarının resmi sponsorluğunu üstlenmiş oldu. 1 Haziran 2015 – 30 Haziran 2019 tarihlerini kapsayan bu anlaşma ile Lassa, FC Barcelona’nın “Global Resmi Lastik Partneri” olarak anılacak.

Ayrıca, FC Barcelona’nın bu dört takımının sporcularının taşıdıkları formanın göğsünde 2018 - 2019 sezon sonuna kadar Lassa’nın logosu yer alacak. Tarihte ilk kez aynı sponsora sahip olacak bu basketbol, hentbol, futsal ve tekerlekli hokey takımlarının resmi isimleri de aynı olacak ve “FC Barcelona Lassa” olarak kullanılacak.

Yine bu sponsorluk anlaşması çerçevesinde, FC Barcelona’nın dünyaca ünlü yıldızlarından Lionel Messi, Neymar Jr., Luis Suárez, Andrés Iniesta, Juan Carlos Navarro, Víctor Tomàs, Sergio Lozano, ve Aitor Egurrola Lassa’nın tüm reklam ve iletişim çalışmalarında yer alabilecek.

Anlaşmanın resmi töreni, 2015-2016 futbol sezonunun başlangıcı olan Ağustos ayında, Camp Nou stadında yapılacak.