2013 Hyundai Accent blue 1.6 dizel için lastik. Lastik hakkında bilgiler rezulteo 'da.

2013 Hyundai Accent blue 1.6 dizel için lastik

2013 Hyundai Accent blue 1.6 dizel ebatı 195\50\16 çelik cantlı kışlık lastik bulamıyorum.hangisini öneresiniz.ne yapmam gerekir.normal ebatı 175\70|14 nomal cantı yok yeni almam gerekir.ayrı ücret gerekiyor.selamlar.

Tarih: 03.02.2014 - Soruyu yönelten: Misafir 8736

Kalan: 5000 karakter Bu soruyu cevaplayın
Cevap gönder 

En son cevap

CevapYazarTarih

Merhaba,

http://www.rezulteo-lastik.com.tr/hyundai-icin-lastik/acc...

Yukarıda linkini paylaştığımız sayfa sizin aracınıza karşılık gelmektedir. Bu sayfada 195/50/16 84 H ebatlarını, ardından kış ve kar lastikleri seçtikten sonra yeşil renkteki "Lastikleri göster" butonuna tıklayın. Çıkan sonuç sayfasında aracınıza uygun tüm lastikleri, fiyatlarını ve hangi satıcılar tarafından satıldıklarını göreceksiniz.

Ayrıca, lastik endeksleriyle ilgili olarak bilmeniz gereken birkaç ufak nokta, aramalarınızı kolaylaştırabilir.

Hız endeksi : Aracın hız endeksinin yükseltilmesi teknik olarak mümkündür (örneğin; H’den V’ye geçmek). Ancak; güvenlik açısından hiçbir zaman aracın orijinal hız endeksinden daha düşük hız endeksine sahip bir lastik kullanılmamalıdır (örneğin; V’den Q’ya geçmek). Bununla birlikte, kış lastikleri için farklı bir durum söz konusudur : hız endeksinizi Q’ya kadar düşürebilirsiniz.

Yük endeksi : Yük endeksinizi yükseltmeniz teknik olarak mümkündür (örneğin; 79’dan 83’e geçmek). Ancak, lastiklerinizin yük endeksini düşürmeniz güvenliğiniz açısından kesinlikle önerilmemektedir (örneğin; 101’den 95’e geçmek).

Dileriz bu cevabımız lastik aramalarınıza yardımcı olur.

Saygılarımızla,

Rezulteo ekibi.

rezulteo 4 Şub 10:32
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bir soru sorun
Anahtar kelimeler:

Kategoriye göre en son sorulan sorular