Bir lastikçide bana düşük fiyatla Kumho lastik önerdiler ve bunların Michelin ile aynı seviyede olduğunu söylediler.. Lastik hakkında bilgiler rezulteo 'da.

Bir lastikçide bana düşük fiyatla Kumho lastik önerdiler ve bunların Michelin ile aynı seviyede olduğunu söylediler.

Bir lastikçide bana düşük fiyatla Kumho lastik önerdiler ve bunların Michelin ile aynı seviyede olduğunu söylediler. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu doğru bir seçim mi?

Kategori : Lastik markaları
Tarih: 13.12.2012 - Soruyu yönelten: Kullanıcı

Kalan: 5000 karakter Bu soruyu cevaplayın
Cevap gönder 

En son cevap

CevapYazarTarih

Merhaba,

Lastik markaları 3 kategoriye ayrılır: Performansta lider markalar, orta seviye markaları ve "düşük bütçelere" yönelik diğer markalar. Michelin markası performansta lider bir markadır. Yani, ürünlerinin çoğunluğu güvenlik, konfor ve çevrecilik açısından yüksek performansa sahiptir ve Michelin kaliteli lastikler sunmak için yoğun araştırma ve geliştirme çalışmalarına yatırım yapmaktadır. Kumho markası bir orta seviye markadır. Bu da bu marka lastiklerin güvenlik, konfor ve çevrecilik kriterleri açısından genel anlamda lider markalardan daha düşük performans özellikleri sunduğu anlamına gelir. Bu lastiklerin performans özellikleri hakkında daha fazla bilgi için rezulteo sitesindeki Michelin lastikleri ve Kumho lastikleri bölümlerine bakabilirsiniz..

rezulteo 13 Ara 12:36
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bir soru sorun

Kategoriye göre en son sorulan sorular