BMW için lastik. Lastik hakkında bilgiler rezulteo 'da.

BMW için lastik

Merhaba.. Ben bmw 320 17 jant run flat lastiklerimi konforsuzluğundan ve yol tutuşunun çok kötü olduğundan dolayı normal lastikle değiştirmeyi düşünüyorum ama çok kararsız kaldım bu değişim yol tutuşumu iyi yönde etkilermi ve hangi marka ve model lastiği önerirsiniz.Sizce run flatmı normalmi taktırmalıyım. Veya kar lastiği alıp yaz kış onumu kullanayım. Teşekkürlerimle.

Tarih: 31.03.2014 - Soruyu yönelten: Misafir 9118

Kalan: 5000 karakter Bu soruyu cevaplayın
Cevap gönder 

En son cevaplar

En yeni    En eski
CevapYazarTarih

Tekrar merhaba,

Yol tutuş anlamında runflat lastiklerin en iyi çözüm olduğunu söyleyemeyeceğiz; çünkü yapı itibariyle bu lastikler sizin de bildiğiniz üzere sert ve ağırdır. Ancak normal lastiklere geçmeyi düşünüyorsanız, aracınıza mutlaka stepne almanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca önlem olarak, aracınızın elektronik sistemlerinin (ABS, EBS, vs.) lastik yapısının değişmesinden ötürü etkilenip etkilenmeyeceğiyle ilgili olarak araç üreticinize danışabilirsiniz.

Aracınızın bulunduğu sayfada ebatlarınızı seçip, aracınız için önerilen lastikleri inceleyebilirsiniz : BMW lastikleri

Lastikle ilgili yine bir sorunuz olduğunda biz buradayız.

İyi aramalar!

Rezulteo ekibi

rezulteo 3 Nis 14:17

Merhaba,
Aracım bmw 3.20d m paket 2012 model e90 kasa 184 hp 17 inç jant var. Ön 225 45 17 - arka 255 40 17 üzerinde 50bin km'de run flat Bridgestone orjinal lastiklerim var benim için en önemlisi yol tutuşu. Virajlarda bir otarafa bir bu tarafa aracımın arkası atıyor. İstepne yerim yok ama bir lastik acentesinde ince bmw içi istepne gördüm. Ama yol tutuşumu çok etkilemezse run flatta düşünebilirim.
İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Misafir 9118 1 Nis 02:56

Merhaba,

Öncelikle sorunuz için teşekkür ederiz.

Runflat lastikleri sert yapıdadır, bu yüzden konfordan biraz ödün vermek gerekebilir. Lastik seçiminizde size bir tavsiyede bulunabilmemiz için öncelikle aracınızın versiyon, motor tipi ve üretim tarihi bilgilerine ihtiyacımız olacaktı. Eğer bir lastikte önceliğiniz yol tutuşu ve konfor ise, bu kriterler doğrultusunda geliştirilmiş lastik satın alabilirsiniz. Görünen o ki, konfor sizin için önemli bir unsur. Eğer kış lastiklerini yazın kullanırsanız, malesef lastiklerinizden istediğiniz konforu elde edemeyebilirsiniz. Çünkü kış lastiklerinin hamuru 7°C'nin altındaki sıcaklıklar için geliştirilmiştir. Bu konuda daha fazla bilgi bulmak için bu konuyla ilgili rehberimizden yararlanabilirsiniz : http://www.rezulteo-lastik.com.tr/kis-lastigi/yaz-lastikl...

Aracınızın bilgilerini bu soruya cevap olarak gönderebilirsiniz.

Görüşmek üzere,

Saygılarımızla,

Rezulteo ekibi

rezulteo 31 Mar 09:58
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bir soru sorun
Anahtar kelimeler:

Kategoriye göre en son sorulan sorular