Citroen C4 aracım için hangi lastiği önerirsiniz?. Lastik hakkında bilgiler rezulteo 'da.

Citroen C4 aracım için hangi lastiği önerirsiniz?

Citroen C4 II 1.6 hdi 112 bg aracımdaki, 225/45/17 ebatlarındaki Michelin Primacy HP lastiklerin diş derinliği 45000 km sonunda 3 mm.'nin altına indiler. Bunların yerine Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 veya Michelin Primacy 3 düşünüyorum. Aradaki fiyat farkını da düşünerek hangisini önerirsiniz? Teşekkürler...

Kategori : Lastik markaları
Tarih: 06.09.2013 - Soruyu yönelten: Misafir 7707

Kalan: 5000 karakter Bu soruyu cevaplayın
Cevap gönder 

En son cevap

CevapYazarTarih

Merhaba,

Sorunuz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili ekibimizin izinli olmuş olmasından dolayı geç cevap verdiğimiz için özür dileriz.

Öncelikle bu iki lastiğin konumlandırmasına bakarsak eğer, Michelin Primacy 3 yüksek performans sağlayan bir lastik olarak konumlandırılırken Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 sportif bir lastik olarak konumlandırılıyor. Yani kısacası, bu iki lastiğin performans özellikleri ve üretim amaçları birbirinden farklı.

Michelin ile daha çok konfort, uzun ömürlülük ve yakıt tasarrufu ihtiyaçlarınız karşılanırken, Goodyear ile gerçek bir sportif sürüş yaşayabilirsiniz. Ancak, hangi lastiği alacağınıza karar vermeden önce bir lastikten neler beklediğinizi, aradığınız kriterleri belirlemenizde fayda var.

Saygılarımızla,

Rezulteo ekibi

rezulteo 17 Eyl 09:55
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bir soru sorun
Anahtar kelimeler: Primacy HP, Primacy 3, Goodyear, Michelin

Kategoriye göre en son sorulan sorular