Hangi lastik daha sağlam ve balon yapmaz?. Lastik hakkında bilgiler rezulteo 'da.

Hangi lastik daha sağlam ve balon yapmaz?

Merhaba. Aracıma iki lastikten birini almak istiyorum Michelin Energy Saver + veya Goodyear EfficientGrip Performance 195 50 15 bu lastiklerde hangisinin yanakları daha güçlü sağlam balon yapmaya karşı acaba?

Tarih: 28.04.2017 - Soruyu yönelten: frisbiy

Kalan: 5000 karakter Bu soruyu cevaplayın
Cevap gönder 

En son cevaplar

En yeni    En eski
CevapYazarTarih

Merhaba,
Lastik seçiminde araç tipi önemli rol oynar. Seçtiğiniz lastik tipinin araç tipinize uygun olması, aracınızdan maksimum performans almanıza yardımcı olur. Örneğin; Energy Saver + yakıt tasarruflu bir lastik iken, Efficientgrip Performance yüksek performans lastiğidir. Aracım ford fiesta 14tdxi 2010 model 65bin km... yılda birkez uzun yol yapıyorum genelde şehir içi 4 kişilik ailem le kullanıyorum . Lastik yanakları 50 olduğu için balon yapma sorununa karşılaştı.

Saygılar frisbiy

frisbiy 9 May 21:47

Merhaba,

Lastik seçiminde araç tipi önemli rol oynar. Seçtiğiniz lastik tipinin araç tipinize uygun olması, aracınızdan maksimum performans almanıza yardımcı olur. Örneğin; Energy Saver + yakıt tasarruflu bir lastik iken, Efficientgrip Performance yüksek performans lastiğidir.

Size daha yardımcı olabilmemiz için aracınızın üretim tarihi, marka, model, motor tipi ve motor gücü bilgilerini bizimle paylaşır mısınız?

Saygılarımızla,

Rezulteo ekibi
Bizi Facebook'ta takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/rezulteolastik
Ya da Twitter'da: https://twitter.com/rz_lastik

rezulteo 4 May 16:19
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bir soru sorun

Kategoriye göre en son sorulan sorular