Mercedes aracım için lastik - Dunlop Sport Maxx RT. Lastik hakkında bilgiler rezulteo 'da.

Mercedes aracım için lastik - Dunlop Sport Maxx RT

Merhaba, Mercedes c180 1.8 cgi aracım için Dunlop Sport Maxx RT lastik alacağım, ancak bu lastiklerin MFS ibareli olanları var sanırım bu jant koruma oluyor, bundan almam daha mı iyi olur? Bu durum lastiğin konforunda ya da görüntüsünde bir olumsuzluk oluşturur mu? Bir de orjinal lastiğinde yük endeksi 91 yük endeksinin 94 olması sorun yaratır mı? Teşekkür ederim.

Tarih: 15.06.2015 - Soruyu yönelten: Misafir 11894

Kalan: 5000 karakter Bu soruyu cevaplayın
Cevap gönder 

En son cevap

CevapYazarTarih

Merhaba,

Sorunuz için teşekkür ederiz. Öncelikle yük endeksiyle ilgili sorunuzu cevaplarsak, 91'den 94'e geçmeniz herhangi bir sorun teşkil etmez. Aracınızın üreticisi tarafından önerilen ebatlarda daha yüksek yük endeksli lastik takabilirsiniz; ancak bu durumun tam tersi, yani 91'den daha düşük yük endeksli lastik takmanız önerilmez.

Ayrıca MFS lastik flanşını korumaya yöneliktir. Yani, jantlarınızın yol çıkıntıları nedeniyle aşınmasını önlemeye yardımcı olur. Konfor konusunda herhangi bir olumsuzluk oluşturmaz. Görüntü konusunda ise değişiklik olur.

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için aracınızın versiyon, motor tipi ve motor gücü bilgilerini bizimle paylaşabilir misiniz? Dilerseniz bu bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz: Mercedes C-Class lastikleri

Cevabınız için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,

Rezulteo ekibi
Bizi Facebook'ta takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/rezulteolastik
Ya da Twitter'da: https://twitter.com/rz_lastik

rezulteo 15 Haz 14:58
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bir soru sorun
Anahtar kelimeler: Sport Maxx RT, Dunlop

Kategoriye göre en son sorulan sorular