Mercedes B class için Cordiant, Rosava ve Belshina lastikleri. Lastik hakkında bilgiler rezulteo 'da.

Mercedes B class için Cordiant, Rosava ve Belshina lastikleri

Merhaba Rusya'nın Cordiant, Ukrayna'nın Rosava, Belarus'un Belshina lastiklerinde hangi marka ve modelinde Yakıt tüketimi ve Islak zemin de yol tutuşu kabiliyetine bagli olan A dan F ye kadar olan değerler hangilerinde yuksektir? Bu arada aracim mercedes b class 170 otomatik mumkunse 195.65.15 olculerinde degerlendirmeleri yapip soylerseniz sevinirim tesekkurler

Kategori : Lastik markaları
Tarih: 24.09.2017 - Soruyu yönelten: Misafir 19230

Kalan: 5000 karakter Bu soruyu cevaplayın
Cevap gönder 

En son cevap

CevapYazarTarih

Merhaba,

Aracınıza kış mı yoksa yaz lastiği mi almayı planlıyorsunuz? Belirttiğiniz markalarda iyi etiket değerlerine sahip lastik bulmak çok zor. Ayrıca bu markaların modellerinden satın almak istediğinizde, dilediğiniz modeli bulmanızın ya da seçtiğiniz modelin devamının olmasının garantisi yok.

Aracınızın üretim tarihi 2005 yılından sonra ise, aracınıza uygun daha iyi kalitedeki lastikleri bu sayfadan başlayarak arayabilirsiniz. İstediğiniz mevsimi seçtikten sonra, "lastikleri göster" butonuna basmanız yeterli. Dilerseniz, size en uygun lastikleri bulmamız için aracınızın üretim tarihi, motor tipi ve motor gücü bilgilerini bizimle paylaşabilirsiniz.

İyi günler diliyoruz.

Rezulteo ekibi
Facebook
Twitter

rezulteo 26 Eyl 09:18
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bir soru sorun

Kategoriye göre en son sorulan sorular