Giriş: KULLANIM ŞARTLARININ KABULÜ


REZULTEO™ TRANSPORT İNTERNET SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE SİZLERİ İŞBU GENEL KULLANIM ŞARTLARINI DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUMAYA DAVET EDİYORUZ.

Bundan sonra "Hizmet" olarak anılacak olan REZULTEO™ TRANSPORT sitesinin kullanımı işbu Genel Kullanım Şartlarına tabidir.

REZULTEO™ TRANSPORT sitesi, LIZEO ONLINE MEDIA GROUP şirketi tarafından hazırlanmaktadır. Bu şirketin sermayesi 20.000 €, yasal statüsü basitleştirilmiş anonim şirket, ticaret sicili kayıt yeri RCS Lyon, sicil numarası 511 569 709, şirket merkezi adresi 42 quai Rambaud 69002 Lyon – Fransa'dır.

REZULTEO™ TRANSPORT sitesi tarafından sunulan hizmetlerin kullanımı ve görüntülenmesi, REZULTEO™ TRANSPORT Sitesi Kullanıcısının (bundan sonra "Site Kullanıcısı" olarak anılacaktır) işbu Genel Kullanım Şartlarına (bundan sonra "GKŞ" olarak anılacaktır) uyum göstereceğini taahhüt ettiği anlamına gelir.

İşbu sözleşmenin şartlarını kabul etmiyorsanız, derhal REZULTEO™ TRANSPORT Sitesinden ayrılmanız gerekir. Hizmetlerimizin kullanımı işbu sözleşme hükümlerinin kabul edildiği anlamına gelir.

REZULTEO™ TRANSPORT, işbu genel kullanım şartlarının Site Kullanıcısı tarafından ihlali halinde Hizmetin kullanımını dilediği herhangi bir anda askıya alma ve durdurma hakkını saklı tutar.


1. Bölüm: REZULTEO™ TRANSPORT HİZMETLERİNİN TANIMI


Madde 1 – Hizmetin Tanımı


REZULTEO™ TRANSPORT Sitesi, bireysel tüketici veya profesyonel konumundaki Site Kullanıcısına lastik alanıyla ilgili teknik ve ticari veriler sunar.

Temel olarak lastik fiyatlarına, dağıtım ve bakım ağlarına, görüşlere ve performans testlerine dair bilgilerden oluşan bu verilerin amacı Site Kullanıcılarını bilgilendirmek ve onlara lastik seçiminde yardımcı olmaktır.

REZULTEO TRANSPORT sitesi, site üzerinde listelenen çevrimiçi satış sitelerinin sunduğu lastikler arasında anahtar kelimeler ve teknik özellikler aracılığı ile arama yapmanıza imkan tanıyan ücretsiz modüller temin eder. Bu aramaların amacı lastiklerin teknik ve ticari özellikleri arasında bir karşılaştırma yapılmasına olanak tanımaktır.

Bu arama hizmetleri neticesinde elde edilen sonuçlar internet üzerinde ve piyasada mevcut olan ürünlerin eksiksiz bir listesini oluşturmaz. Bu sonuçlar REZULTEO™ TRANSPORT tarafından listelenen çevrimiçi satış sitelerinden elde edilen verilere dayalıdır.

Bu veriler maksimum 24 saatlik bir süre sonunda düzenli olarak güncellenir (hafta sonları ve tatil günleri hariç).

Seçilen ürünün satın alınması REZULTEO TRANSPORT üzerinde gerçekleştirilmez. Kullanıcı seçmiş olduğu çevrimiçi satış sitesine geçiş yapmalıdır.

REZULTEO™ TRANSPORT sitesi, yalnızca REZULTEO™ TRANSPORT Sitesi Kullanıcılarını ve Sitenin içeriği ile ilgilenen kitleyi daha yakından tanımak için, tamamen istatistiksel bir amaçla ziyaretçilerine bir takım formları yanıtlamayı ve bazı anketlere katılmayı önerir.

REZULTEO™ TRANSPORT sitesi, ziyaretçilerine tartışma forumlarına katılma, ürün seçimi ve performans özelliklerine dair sorular sorma ve lastik kullanımı ile bakımı hakkında tavsiyeler edinme imkanı sağlar. Yanıtlar REZULTEO™ TRANSPORT'un uzmanlarınca veya zaman zaman doğrudan REZULTEO™ TRANSPORT'un bir Soru/Yanıt uygulaması için anlaşmaya vardığı markalarca verilir.

REZULTEO™ TRANSPORT Sitesinin içeriği, "Hakkımızda" sayfasında tarif edildiği şekilde LIZEO ONLINE MEDIA GROUP tarafından uygulanan Taahhütnameye uyumlu ve uygun şekilde hazırlanır.


Madde 2 - Hizmete Erişim

Hizmet tüm gerçek kişilere açıktır. Hizmete kayıt ve Hizmetin kullanımı ücretsizdir.

REZULTEO™ TRANSPORT dilediği herhangi bir anda Hizmeti değiştirme, askıya alma ve durdurma hakkını saklı tutar. Ayrıca böyle bir durumun meydana gelmesinden sorumlu tutulamaz.


Madde 3 - Hizmete Kayıt


Kayıt sırasında Site Kullanıcısı aşağıdaki bilgileri girecektir: Adı / Kullanıcı adı, elektronik posta adresi ve parolası.

Site Kullanıcısı kişi başına tek bir hesap açabilir (aynı ad veya kullanıcı adı ve aynı elektronik adres ile). Site Kullanıcısı hesabının kişiselliği ile gizliliğinin ve parolasının korunmasından sadece kendisinin sorumlu olduğunu bilir.

Buna ek olarak, Site Kullanıcısı hesabının tüm yetkisiz kullanımları ve/veya Sitenin güvenliğini saf dışı bırakmaya yönelik tüm girişimler konusunda REZULTEO™ TRANSPORT'u bilgilendirmeyi taahhüt eder.

 
Madde 4 – Güvenlik


Kullanıcıya, internetin güvenlikli bir ağ olmadığı hatırlatılır. Bu nedenle Site Kullanıcısı kendi verilerini internet ağı üzerinde mevcut bulunan virüslerden ve diğer herhangi türdeki bir saldırıdan korumaya dikkat etmek zorundadır. Ayrıca hangi amaçla olursa olsun terminal sistemine üçüncü bir tarafın sızmasını engellemek üzere her türlü çabayı ortaya koymak zorundadır.


REZULTEO™ TRANSPORT bilgisayar virüslerinin yayılmasına ve bahsi geçen bu virüslerin neden olabileceği sonuçlara dair hiçbir sorumluluk üstlenmez.
 
Madde 5 – İletişim
İnternet üzerinden Hizmete erişim ve Hizmetin kullanımı konusundaki tüm sorular için Site Kullanıcıları information@lizeo-group.com adresi aracılığı ile REZULTEO™ TRANSPORT'un Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurabilir.


 
2. Bölüm: DİĞER SİTELERE AÇILAN BAĞLANTILAR


Madde 1: Çevrimiçi Satış Sitelerine Açılan Bağlantılar


Çevrimiçi Satış Siteleri, REZULTEO™ TRANSPORT tarafından Site Kullanıcısına sunulan hizmet açısından üçüncü taraf konumundadırlar. Sonuç olarak Site Kullanıcısı, bir Çevrimiçi Satış Sitesi tarafından sunulan hizmetleri kullandığı zaman, özellikle bir ürün veya hizmet satın almak amacıyla REZULTEO™ TRANSPORT'tan bu üçüncü tarafın internet sitesine geçiş yaptığında, ilgili Çevrimiçi Satış Sitesinin genel satış ve kullanım şartlarına tabi olur.
Bu ürünlerden birinin satın alınması durumunda ve bu satın alımın ilgili Çevrimiçi Satış Sitesi tarafından kabul edilmesini takiben tahsil edilecek olan tutar satın alışınız sırasında Çevrimiçi Satış Sitesi üzerinde belirtilen ücret olacaktır. REZULTEO™ TRANSPORT üzerinde görüntülenen ücret ile Çevrimiçi Satış Sitesi tarafından uygulanan ücret arasında fark olması durumunda Çevrimiçi Satış Sitesindeki ücret geçerli olacaktır ve REZULTEO™ TRANSPORT böyle bir durumda sorumlu tutulamayacaktır.
REZULTEO™ TRANSPORT'un site üzerinde listelenen ürünleri satmadığı, satışlarına aracılık etmediği ve ürünleri onaylamadığı özellikle belirtilir. REZULTEO™ TRANSPORT ürünlere ait tüm sorumluluğu reddeder. Bu yüzden tüm sorular, hak talepleri ve sorun bildirimleri doğrudan ilgili satıcıya iletilmelidir.
REZULTEO™ TRANSPORT, ayrıca site üzerinde listelenen ürünler hakkındaki bilgilerin doğru, eksiksiz, güvenilir ve güncel olduğunu garanti etmez.


Madde 2: Hiper Metin Bağlantıları


REZULTEO™ TRANSPORT internet sitesinde mevcut olan ve Site Kullanıcılarını başka internet sitelerine yönlendiren hiper metin bağlantıları söz konusu sitelerin ve bu sitelerde bulunan yeni bağlantıların açıldığı diğer sitelerin içeriği konusunda LIZEO ONLINE MEDIA GROUP'u sorumlu kılmaz.
REZULTEO™ TRANSPORT Sitesine açılan bir hiper metin bağlantısı oluşturmak isteyen tüm gerçek ve tüzel kişiler bunu yapmadan önce LIZEO ONLINE MEDIA GROUP'un açık ve ön iznini almalıdır.


3. Bölüm: GİZLİLİK VE ÖZEL HAYATA SAYGI BEYANI


Madde 1: Kişisel Bilgilerin Kullanımı


REZULTEO™ TRANSPORT Sitesi tarafından toplanan veriler, REZULTEO™ TRANSPORT internet sitesinde ele alınan konular üzerinde bilgi edinmek isteyen, forumlara katılmayı dileyen veya REZULTEO TRANSPORT tarafından istatistiksel bir amaç ile gerçekleştirilen anketlere ve oylamalara yanıt veren Site Kullanıcıları tarafından gönüllülük esası çerçevesinde temin edilmiştir.

REZULTEO™ TRANSPORT Sitesi tarafından temin edilen bir takım hizmetlere erişmek için REZULTEO™ TRANSPORT sitesi üzerinde kişisel bilgilerin sunulması gerekir. Buna karşılık Site Kullanıcısı bu konuda bilgilendirilmektedir ve talep edilen kişisel bilgileri girmeyi açıkça kabul edebilir veya reddedebilir. Söz konusu kişisel bilgilerin girilmemesi halinde sunulan hizmetlere erişim mümkün olmayacaktır.

Bahsi geçen veriler Avrupa Birliği çerçevesinde harici iletişimlerde kullanılabilir; yasalar ile yönetmelikler çerçevesindeki yükümlülüklerin yerine getirilmesi için gerekli olan iletişimlerin konusu olabilir veya adli bir kurum ile makamın talebi üzerine ifşa edilebilir.

LIZEO ONLINE MEDIA GROUP kişisel verileri en fazla üç yıllık bir süre boyunca saklar.


 
Madde 2: Kişisel Bilgiler, Seçim Özgürlüğü

Site Kullanıcısından, bir hesap açılmasını gerektiren özel bir hizmete kayıt gerçekleştirirken bir takım kişisel bilgiler girmesi istenir. Yalnızca Site Kullanıcısının açıkça müsaade etmesi durumunda söz konusu bilgiler LIZEO ONLINE MEDIA GROUP tarafından kullanılabilir veya LIZEO ONLINE MEDIA GROUP'un ortaklarına iletilebilir.

Toplanan kişisel bilgiler Site Kullanıcısının ön izni olmaksızın kullanılamayacaktır.


 
Madde 3: Veri Erişim, Değiştirme ve Kaldırma Hakkı


3.1. Kişisel Veriler

Site Kullanıcısı, toplanan verilerin REZULTEO™ TRANSPORT tarafından Fransa Ulusal Bilişim ve Özgürlükler Komisyonu (CNIL) nezdinde beyan edilen bir bilişim uygulamasından geçtiği konusunda bilgilendirilmiştir.
Toplanan veriler REZULTEO™ TRANSPORT tarafından Site Kullanıcısı hesabının yönetilmesi amacıyla ve gerektiğinde REZULTEO™ TRANSPORT tarafından herhangi bir medya üzerinden müşterilerini teklifler ve hizmetler konusunda bilgilendirmek için gerçekleştirilen doğrudan pazarlama işlemleri çerçevesinde kullanılır.
Fransa'nın 6 Ocak 1978 tarihli, 78-17 sayılı ve “Informatique et Libertés” isimli Veri Koruma Kanunu uyarınca Site Kullanıcısı dilediği herhangi bir anda LIZEO ONLINE MEDIA GROUP'un elinde bulunan, kendisine ait veriler üzerinde erişim, düzeltme, değiştirme ve kaldırma hakkına sahiptir.
Site Kullanıcısı, bu hakkını REZULTEO™ TRANSPORT sitesi üzerinde bulunan çevrimiçi "İletişim" formunu doldurarak veya aşağıdaki adrese yazarak posta yoluyla kullanabilir:
LIZEO ONLINE MEDIA GROUP
42, quai Rambaud 
69002 LYON
 
3.2. Profesyonel Veriler

REZULTEO™ TRANSPORT Sitesinde sunulan tüm lastik piyasası profesyonelleri kendilerine ait profesyonel veriler üzerinde düzeltme, değiştirme ve kaldırma hakkına sahiptir. Bu hak LIZEO ONLINE MEDIA GROUP'a gönderilecek yazılı bir talep ile veya aşağıdaki elektronik posta adresine gönderilecek bir e-posta aracılığıyla kullanılabilir: unsubscribe-pos@lizeo-group.com


Madde 4: Haber Bülteni ve Anketler ile Oylamaların Gönderilmesi

REZULTEO™ TRANSPORT, e-posta yoluyla Site Kullanıcılarına bir takım istekler yollama ve bilgilendirici içerik sunan bir Haber Bülteni gönderme hakkını saklı tutar.
 REZULTEO™ TRANSPORT aynı zamanda önceden buna izin vermiş olan Site Kullanıcılarına lastikler ve genel olarak otomobiller ile ilgili farklı konularda anketler ve araştırmalar hazırlanmasına yönelik sorular gönderebilir.

Eğer Site Kullanıcısı Haber Bülteni veya anketler ile oylamaları yanıtlamaya teşvik eden bağlantılar almaya son vermek istiyorsa dilediği herhangi bir anda e-posta altındaki haber bülteni aboneliğini sonlandırma bağlantısına tıklayarak REZULTEO TRANSPORT sitesi üzerindeki "İletişim" formuna ulaşabilir ve burada aboneliğini sona erdirebilir.

Madde 5: Çerezler (Tanımlama Bilgileri)

Kullanım ve tarayıcı konforunu arttırmak amacıyla Site Kullanıcısının Bilgisayarına çerezler yerleştirilebilir. Buna karşılık, Site Kullanıcısının Çevrimiçi Satış sitelerine veya ortağımız konumundaki sitelere yönlendiren bağlantılara tıklaması durumunda, söz konusu bu siteler de çerezler oluşturabilir. Böyle bir durumda söz konusu çerez Site Kullanıcısının kimliğini tanımlama amacını değil ziyaretin kaynağının REZULTEO TRANSPORT olduğunu tespit etme amacını taşır.

Çerezler aracılığı ile elde edilen bilgiler REZULTEO™ TRANSPORT'un Site Kullanıcısından edindiği kişisel veriler ile bir araya getirilmez. Çerezlerin tek amacı sitenin kullanım sıklığına dair genel istatistiksel veriler elde etmektir.

Bu bilgilerin çerezler tarafından depolanmasını istemeyen Site Kullanıcısı Web tarayıcısını çerezleri silecek şekilde ayarlayabilir. Site Kullanıcısı, böyle bir ayarın Hizmetin performansını ve işlevselliğini düşürebileceği konusunda bilgilendirilir. Çerezler hakkında daha fazla bilgi için http://www.allaboutcookies.org/cookies sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Site Kullanıcısı dilediği herhangi bir anda çerezlerin yerleştirilmesi konusunda erişim hakkına sahiptir. Bu hakkını LIZEO ONLINE MEDIA GROUP nezdinde REZULTEO™ TRANSPORT sitesi üzerinde bulunan çevrimiçi "İletişim" formunu doldurarak veya aşağıdaki adrese yazarak posta yoluyla kullanabilir:

LIZEO ONLINE MEDIA GROUP
42, quai Rambaud
 69002 LYON


5.1. Gezinti İşaretleyicileri:

REZULTEO™ TRANSPORT sitesinin Site Kullanıcılarına yönelik bir üyelik programı çerçevesinde bilgisayarınıza çerezler yerleştiren TRADEDOUBLER firmasının Dijital Pazarlama hizmetlerinden faydalandığı konusunda bilgilendirilmektesiniz.

Kullanıcı kimliğini tespit etmeksizin site kullanıcısının REZULTEO™ TRANSPORT sitesi üzerindeki gezintisini takip etme amacıyla REZULTEO™ TRANSPORT sitesinin aynı zamanda internet gezintisi işaretleyicileri (Webtrekk) kullandığı konusunda bilgilendirilmektesiniz.

REZULTEO™ TRANSPORT, iyi bir sistem yönetimi sağlama amacıyla IP adreslerini takip eder ve depolar. İstatiksel açıdan daha verimli sonuçlar elde etmek amacıyla REZULTEO™ TRANSPORT, gezinti işaretleyicileri kullanma yoluna gidebilir.


5.2. Google Analytics Verilerinin Korunması

REZULTEO™ TRANSPORT sitesinin Google Inc. tarafından temin edilen Google Analytics analiz hizmetlerinden faydalandığı konusunda bilgilendirilmektesiniz. Bu hizmet, çerezler tarafından oluşturulan ve REZULTEO™ TRANSPORT sitesinin kullanıcılar tarafından kullanımını analiz etmeye yönelik verilerden faydalanır (özellikle site kullanıcısının IP adresi). Bu uygulamanın amacı söz konusu kullanımı değerlendirmek, REZULTEO™ TRANSPORT sitesindeki gezinti faaliyetlerine dair raporlar derlemek ve site kullanım faaliyeti ve internet kullanımı ile alakalı başka hizmetler tedarik etmektir. Bu veriler Google tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan sunuculara aktarılır ve burada depolanır. Yasal yükümlülüğün doğması durumunda veya söz konusu verilerin Google adına REZULTEO TRANSPORT dahil üçüncü taraflarca işlenmesi halinde Google bu verileri üçüncü taraflara aktarabilir. Google, IP adresinizi Google'ın elinde bulunan diğer herhangi bir veri ile bir araya getirmeyeceğini taahhüt eder.

Bu internet sitesini kullanarak kişisel verilerinizin Google tarafından yukarıda belirtilen şartlar ve amaçlar ile işleneceğini açıkça kabul edersiniz ve Google Analytics hizmetinin kullanımı ile ilişkili yasal konular hakkında tamamen bilgilendirilmiş olduğunuzu teyit edersiniz.

 
Madde 6: Bağlantı Bilgileri

Siteye her erişimde REZULTEO™ TRANSPORT sunucuları, Site Kullanıcısının kullandığı tarayıcının bağlantı sırasında gönderdiği bilgileri otomatik olarak kaydeder. Sunucu kayıtları Site üzerinde gerçekleştirilen arama sorgularına, IP adresine, tarayıcı türüne, kullanılan dile ve Site Kullanıcısının tarayıcısını tanımlamaya yarayan diğer bilgilere dair veriler içerebilir.

Bu veriler her türlü hileyi ve kötü niyetli eylemi tespit etmek ve önlemek amacıyla kullanılır.

 
Madde 7: Kişisel Bilgiler ve Fransa Ulusal Bilişim ve Özgürlükler Komisyonu Nezdindeki Beyan Prosedürleri

Fransa'nın 6 Ocak 1978 tarihli, 78-17 sayılı ve “Informatique et Libertés” isimli Veri Koruma Kanunu uyarınca REZULTEO™ siteleri ve dolayısıyla REZULTEO™ TRANSPORT sitesi Fransa Ulusal Bilişim ve Özgürlükler Komisyonu nezdinde 2 Kasım 2009 tarihinde ve 1393129 sayılı dosya ile gerçekleştirilen bir beyana tabidir.


 
4. BÖLÜM: SİTE KULLANICISI TARAFINDAN SUNULAN İÇERİK


Madde 1: Site Kullanıcısı, REZULTEO™ TRANSPORT sitesi (forum) üzerinde not, yorum ve görüş gönderme ve düzenleme imkanına sahiptir.

Site Kullanıcısının REZULTEO™ TRANSPORT sitesine gönderdiği ve site üzerinde yayınlanan içeriğin tek sorumlusu kendisidir. Telif hakkı veya fikri mülkiyet hakkı ile korunan içeriklerin, ilgili hakların sahibinin ön izni olmaksızın REZULTEO™ TRANSPORT aracılığı ile kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.

Üçüncü kişilerin özel hayatlarıyla ilişkili olan ve bu kişilerin mahremiyetini ihlal eden bilgiler sitede yayınlanamaz. Aksi takdirde ortaya çıkacak yaptırımların tek sorumlusu bu bilgiyi yayınlayan Site Kullanıcısının kendisidir.

REZULTEO™ TRANSPORT işbu metin ile belirlenen ve Site Kullanıcısının REZULTEO™ TRANSPORT hizmetlerini kullanarak kabul ettiği GKŞ'yi ihlal eden tüm içeriğin yanı sıra üçüncü tarafların haklarına halel getiren içerikleri yok edecektir.


 
Madde 2: REZULTEO™ TRANSPORT sitesinde bir tartışma forumuna yazan veya bir soru soran Site Kullanıcısı yasadışı, karalayıcı, aşağılayıcı, müstehcen, ayrımcı, tehditkar ve/veya REZULTEO TRANSPORT sitesinin ruhuna aykırı olması mümkün içerik oluşturmamayı taahhüt eder.

Site Kullanıcısı, site üzerinde mevcut olan yazılara cevap olarak yayınlanan mesajların yalnızca ilgili cevabı veren kişinin şahsi görüşlerini yansıttığının farkındadır. REZULTEO™ TRANSPORT bu yorumların yayınlanması öncesinde bir kontrol veya onay süreci uygulamamaktadır ve yazarı olmadığı bu mesajların içeriğinden sorumlu tutulamayacaktır.

REZULTEO™ TRANSPORT kınanmaya değer görülen veya LIZEO ONLINE MEDIA GROUP tarafından uygulanan GKŞ'nin ve Taahhütnamenin temel esaslarına aykırı düşen tüm mesajları silmek için elinden gelen tüm çabayı göstermeyi taahhüt eder.

Site Kullanıcısı, hangi sebeple ve şartla olursa olsun REZULTEO™ TRANSPORT'un mesajını veya sorusunu denetlemesine, değiştirmesine, taşımasına ve silmesine müsaade eder.

REZULTEO TRANSPORT'un GKŞ'sine ve Taahhütnamesine uymayan tüm Site Kullanıcılarını tartışma forumlarından çıkarma imkanı REZULTEO™ TRANSPORT tarafından saklı tutulur.

 
5. Bölüm: FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI


REZULTEO™ TRANSPORT Sitesinin tamamı, görsel kimliği ve REZULTEO™ TRANSPORT tescilli markası, münhasıran LIZEO ONLINE MEDIA GROUP'un mülküdür ve yürürlükteki fikri mülkiyet hakkı ve ilgili diğer yasalarca korunur.

REZULTEO TRANSPORT®, LIZEO ONLINE MEDIA GROUP'un sarih ve ön izni olmaksızın kullanılamayacak tescilli bir ticari markadır.

REZULTEO™ TRANSPORT sitesinin tüm elemanları ve özellikle içeriği, görselleri, yapısı, makale içeriği ve yorum, fotoğraf, görüntü, ses, video içeriği ile organizasyonu telif hakkı ile korunur ve LIZEO ONLINE MEDIA GROUP'un sarih ve ön izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalanamaz.

Aynı yasaklar reklamlar dahil site içeriği ve Reklamcılar veya Ortaklar tarafından sunulan ve telif hakkı, ticari marka hakkı, patent yasası veya yürürlükteki yönetmeliklerce öngörülen diğer herhangi bir hak ile korunmakta olabilecek bilgiler için de geçerlidir.

REZULTEO™ TRANSPORT’un içeriği Fransız Fikri Mülkiyet Kanunu'nun L341-1 ve L342-1 maddeleri uyarınca korunmakta olan bir veri tabanı olarak da yorumlanabilir.

REZULTEO™ TRANSPORT sitesinin içeriği ve derlenen teknik ve ticari veriler, LIZEO ONLINE MEDIA GROUP şirketinin gerçekleştirdiği ciddi bir maddi, finansal ve beşeri yatırımın sonucudur.

LIZEO ONLINE MEDIA GROUP, REZULTEO™ TRANSPORT veri tabanının niteliksel ve nicel açıdan kayda değer bir şekilde kopyalanmasına ve tekrar kullanılmasına karşı çıkar.

LIZEO ONLINE MEDIA GROUP, REZULTEO™ TRANSPORT veri tabanını yasadışı bir şekilde kopyalama amacıyla kayda değer olan veya olmayan parçalarının tekrarlı ve sistematik bir şekilde yeniden kullanılmasına karşı çıkar.

 
6. Bölüm: GARANTİLER


REZULTEO™ TRANSPORT, Site Kullanıcısına "olduğu gibi kabul etme" şartıyla açıktır ve site bu şartla kullanılır. LIZEO ONLINE MEDIA GROUP, erişilebilirlik ile ortak sitelerde mevcut olan ve REZULTEO™ TRANSPORT Sitesi aracılığıyla sunulan içeriklere dair hiçbir garanti vermez.

LIZEO ONLINE MEDIA GROUP, sunulmakta olan bilgilerin yanlışlık veya eksiklik içermediğini garanti etmez.

Buna karşılık, LIZEO ONLINE MEDIA GROUP, REZULTEO™ TRANSPORT Sitesinde bulunan bilgilerin ve verilerin kalitesini, doğruluğunu, güvenliğini ve kesinliğini kontrol etmek ve sitenin doğru bir şekilde faaliyet gösterdiğinden emin olmak için gelinden gelen tüm çabayı göstereceğini taahhüt eder ancak söz konusu bilgilerde yanlışlık ve veri eksikliği olması halinde sorumlu tutulamaz.


7. Bölüm: SORUMLULUK


REZULTEO™ TRANSPORT sitesi editörü ve yazarları yayınlanan bilgilerdeki hatalar ile eksikliklerden veya site üzerinde ve bağlantıların açıldığı diğer sitelerde karşılaşılan teknik problemlerden sorumlu tutulamaz.

LIZEO ONLINE MEDIA GROUP, Site Kullanıcısının REZULTEO TRANSPORT Sitesinde sunulan bilgileri yorumlama şeklinden sorumlu tutulamaz.

LIZEO ONLINE MEDIA GROUP, REZULTEO™ TRANSPORT sitesinden veri indirilmesi sırasında meydana gelebilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

Gösterilen tüm çabaya ve uygulanan tüm yöntemlere rağmen lastikler ile ilgili teknik ve ticari verilerde hatalar mevcut olabilir. Site Kullanıcısının ilgili bağlantıya tıklayarak seçtiği Çevrimiçi Satış Sitesi ile REZULTEO™ TRANSPORT arasındaki fiyat farkı LIZEO ONLINE MEDIA GROUP'un sorumluluğunda değildir.

Çevrimiçi Satış Sitesi tarafından temin edilen fiyatlar ve bilgiler, REZULTEO™ TRANSPORT tarafından sunulan verilerden üstün kabul edilir ve Site Kullanıcısı için Çevrimiçi Satış Sitesinin içeriği ilzam edicidir.

 
8. Bölüm: TAZMİNATLAR


LIZEO ONLINE MEDIA GROUP, Çevrimiçi Satış Sitesinin sunduğu ürünler ile hizmetlerin sunum şeklinden ve REZULTEO TRANSPORT sitesinde listelenen Satıcılar nezdindeki ürün siparişleri ile kullanımlarından sorumlu tutulamaz.

Site Kullanıcısı LIZEO ONLINE MEDIA GROUP'un yanı sıra kardeş ve bağlı şirketlerini, temsilcilerini, maaşlı çalışanlarını, hissedarlarını, tedarikçilerini ve ortaklarını Site Kullanıcısı tarafından "GKŞ'nin", ötekilerinin haklarının veya kamu düzeninin ihlal edilmesi sonucunda üçüncü taraflarca ileri sürülen her türlü dava sürecine, şikayete ve tazminat talebine karşı korumayı taahhüt eder.

 
9. Bölüm: MUHTELİF


Madde 1: Koruma

REZULTEO™ TRANSPORT tüm Site Kullanıcılarının Site üzerinde kişisel bilgiler (ve bilhassa e-posta adresleri) toplamasını ve özellikle de bu e-posta adreslerini müşteri toplama gibi amaçlarla kullanılmasını yasaklar. Bu nedenle, REZULTEO™ TRANSPORT, işbu genel kullanım şartlarının doğru bir şekilde işlediğinden ve uygulandığından emin olmak amacıyla Sitesinin kullanımını denetleme hakkını saklı tutar.

 

 
Madde 2: Anlaşmanın Tamamı

Gizlilik ve özel hayata saygı beyanı dahil olmak üzere işbu Şartların hükümleri, söz konusu metinlerin konusu olan hususlar ile ilişkili olarak LIZEO ONLINE MEDIA GROUP ile sizin aranızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve hangi türde olursa olsun bu konuda daha önce yapılan tüm anlaşmaların ve sözleşmelerin yerini alır.

 

 
Madde 3: Kısmi Geçersizlik

İşbu metinlerin hükümlerinden veya şartlarından herhangi birinin tamamıyla veya belirli bir uygulama açısından kanuna aykırı, hükümsüz veya geçersiz olduğu tespit edilirse, işbu sözleşmenin diğer hükümleri yürürlükte kalmaya devam edecektir.


Madde 4: Feragat Verilmemesi

LIZEO ONLINE MEDIA GROUP'un işbu metinlerin hükümleri altındaki bir yükümlülüğün icrasını talep etmemesi, LIZEO ONLINE MEDIA GROUP tarafından yazılı ve imzalı sarih bir feragat verilmedikçe söz konusu yükümlülüğün gelecekte icra edilmesini talep etme hakkını hiçbir şekilde etkilemez.


Madde 5: Uygulanacak Yasa

İşbu sözleşme Fransız kanunlarına tabidir ve bu kanunlara uygun olarak yorumlanır.


Madde 6: Yetkili Mahkemeler

İşbu sözleşme ile ilişkili tüm adli işlemler Fransız mahkemelerinin yetkisine tabi olacaktır.


 
Madde 7: Dil

İşbu sözleşmenin Fransızca dilindeki orijinal versiyonu diğer dillere çevrilebilir. Fransızca versiyon ile diğer dillerdeki versiyonlar arasında tutarsızlık veya farklılık olması durumunda yalnızca Fransızca versiyon geçerli olacaktır.


 
En son versiyon Aralık 2013