rezulteo™ transport sitesi LIZEO ONLINE MEDIA GROUP şirketi tarafından sunulmaktadır.
rezulteo™ transport, ağır vasıta lastiklerine adanmış ilk gerçek satın alma rehberidir.
rezulteo™ transport'da 40'ın üzerinde markayı, yüzlerce lastik referansının karşılaştırmasını ve her gün güncellenen fiyat listelerini bulabilirsiniz.
rezulteo™ transport, lastiklerin performans özelliklerini puanlandırır, doğru seçim yapmanız için pratik kılavuzlar temin eder, ürünleri satın almadan önce karşılaştırmanıza olanak sağlar ve ağır vasıta lastiklerinizin bakımına yönelik tavsiyeler sunar.
rezulteo™ transport, bulunduğunuz yere en yakın başlıca dağıtım ağlarını listeler.
rezulteo™ transport, aynı zamanda sorularınıza uygun cevaplar bulmanızı ve en son yeniliklerden haberdar olmanızı sağlayacak ayrıcalıklı bir topluluğu bünyesinde barındırır.
Bunların yanı sıra rezulteo™transport, aşağıdaki taahhütleri sunar:

  • rezulteo™ transport, kullanıcılarının ağır vasıta lastikleri hakkında bilgili bir seçim yapmalarını sağlamak üzere elinden gelen tüm çabayı göstermeyi taahhüt eder.
  • rezulteo™ transport, kullanıcılarının en uygun şartlarda farklı ürünleri, performanslarını ve lastik markalarının fiyatlarını anlayabilmeleri için gerekli bilgileri, karşılaştırmaları, incelemeleri ve kişiselleştirilmiş tavsiyeleri sunmayı taahhüt eder.
  • rezulteo™ transport, ürünleri ve lastik firmalarını şeffaf kriterlere göre değerlendirmeyi ve bu şekilde kullanıcılarına gerçek bir değer artısı sunmayı taahhüt eder. Bu amaçla üreticiler açısından lastiklerin yeniden kaplanabilirliği, diş açılabilirliği, güvenliği ve performans sürekliliği gibi kriterleri ve distribütörler açısından sunulan hizmetleri ve ürünlerin fiyatlarını dikkate almayı hedefler.
  • rezulteo™ transport, kullanıcılarını yapacakları lastik seçimi sırasında daha iyi yönlendirmek için içeriğine eğitsel bir boyut katmayı ve sunulan bilgilerin kalitesini arttırmaya yönelik her türlü geri bildirimi dikkate almayı taahhüt eder.
  • rezulteo™ transport, lastik pazarındaki üreticilerden, distribütörlerden veya diğer herhangi başka bir aktörden gelebilecek hiçbir yönerge veya tavsiyeyi kabul etmemeyi taahhüt eder.
  • rezulteo™ transport, yayın özgürlüğünden ve tarafsızlığından ödün vermemeyi taahhüt eder.