Yeni lastikler : Lastik üreticilerinin en son ürünleri - BFGoodrich yeni g-Grip All Season 2 lastiğini lanse ediyor

BFGoodrich yeni g-Grip All Season 2 lastiğini lanse ediyor

Yeni lastikler 20.05.2016, Raquel Rodriguez

Amerikalı üretici g-Grip All-Season ikinci nesil lastiğini Avrupa Pazarı'nda lanse etti; bu lastik bir önceki modeline göre daha üstün performans vadediyor.

BFGoodrich yeni lastiğini tanıtıyor: g-Grip All Season 2 Kuru zeminde yol tutuş optimizasyonu, M+S ve 3PMSF işaretleri, g-Grip All Season 2'nin sahip olduğu avantajlarıdır. - Telif hakkı © : BF Goodrich 2016

Turistik araçlarda kullanılmak üzere tasarlanan, yeni  BFGoodrich g-Grip All Season 2 ıslak ve kuru zeminde yol tutuşunu optimize ediyor. Diş yapısının tasarımı lastiğin zemin üzerinde bıraktığı izi artırıyor ve bir önceki nesil lastiklere göre fren mesafesini yüzde 9 kısaltıyor.

Kleber Quadraxer 2 veya meşhur Michelin CrossClimate gibi aynı ürün kategorisinde bulunan diğer modellere benzer şekilde, yeni BFGoodrich lastik kışlık kapasitesini kanıtlayan M+S  (Çamur ve Kar) ve 3PMSF (resim: üç dağ tepesi ve bir kar tanesi),  işaretlerini taşıyor. 

Avrupa etiket değerleri ile ilgili olarak, g-Grip All Season 2 kendi kategorisinde pazardakilerin en iyilerinden biri konumundadır ve ebatların çoğunda ıslak zeminde frenlemede B notunu almıştır.

Bu yıl ve tüm 2017 yılı boyunca BFGoodrich g-Grip All Season 2, 15 ila 18 inçlik jantlarda yirminin üzerinde ebatta satışa sunulacaktır.