Yeni lastikler : Lastik üreticilerinin en son ürünleri - Debica Frigo HP: Güçlü araçlar için yüksek performans kış lastiği

Debica Frigo HP: Güçlü araçlar için yüksek performans kış lastiği

Yeni lastikler 09.11.2012

Debica markasının ilk yüksek performans lastiği Frigo HP, zorlu kış şartlarında bile dinamik bir sürüş gerçekleştirmeye devam etmek isteyen sürücülere yöneliktir.

Debica lastik Telif hakkı © : debica

Debiça markasının kış lastikleri gamının tek eksiği bir yüksek performans lastiğiydi. Bu eksikliği gideren Debica Frigo HP her zaman daha fazlasını isteyen sürücülerin ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere tasarlanmıştır. Debica'nın bu en son icraatı, yeni teknolojik çözümleri bünyesinde bulundurmakla yetinmiyor, hızlı araç sahiplerine tüm kış koşullarında üstün bir kavrama kabiliyeti ve iyi bir kullanım ömrü vadetmektedir.


Etkili su ve erimiş kar tahliyesi

Geniş boylamasına kanallara ve V biçiminde çapraz kanallara sahip yönlü lastik sırtı sayesinde Debica Frigo HP hızlı bir su ve erimiş kar (slush) tahliyesi garanti eder. Bu şekilde sürücü suda kızaklama ve erimiş karda kızaklama risklerinden korunmuş olur.


Kar ve buz üzerinde kavrama kabiliyeti

Yüksek silika içerikli hamur bileşimi, yoğun kılcal kanalları ve çok sayıdaki kavrama kenarları hızlı bir sürüş sırasında bile kış şartlarına tabi zeminlerde üstün bir kavrama kabiliyetinin garantisidir.


Daha fazla mesafe kat edin

Düz konturu sayesinde bütün lastik yüzeyine eşit basınç uygulanır. Sonuç: Klasik kış lastiklerine oranla daha uzun bir kilometre ömrü. Bunun yanı sıra, yuvarlanma direncini düşürmek üzere lastik yapısı hafifletilmiştir.


Ayrıca bakınız:

>> Debica Frigo HP: Fiyatlar
>> Debica Frigo HP: Rakipler
>> Debica Frigo HP: Ebatlar