Yeni lastikler : Lastik üreticilerinin en son ürünleri - Firestone, Vanhawk 2 ile ticari araç seçeneğini yeniliyor

Firestone, Vanhawk 2 ile ticari araç seçeneğini yeniliyor

Yeni lastikler 10.10.2016, Tiphaine Rebondy

Ticari araç sahipleri için piyasaya yeni bir lastik çıkıyor: Firestone Vanhawk 2. Bir önceki modelinden daha iyi performans gösteren bu lastik Avrupa Lastik Etiketleme Sistemi çerçevesinde yuvarlanma direnci ve ıslak zeminde kavrama alanında daha yüksek notlara sahip. Gündelik olarak yoğun bir kullanıma yönelik bu lastiğin profilini aşağıda bulabilirsiniz.

Firestone Vanhawk 2 Firestone, ticari araçlara yönelik yaz lastiği gamında mükemmelleştirdiği yeni ürünü Vanhawk 2'yi piyasaya sunuyor. - Telif hakkı © : Firestone 2016

Sık kullanıma yönelik dirençli lastik.

Bridgestone ailesinin bir parçası olan Firestone markası 2017 Ocağı itibarıyla ticari araç sürücülerine ve filo sahiplerine yönelik yeni yaz lastiği Firestone Vanhawk 2'yi sunacak.

Ticari araçlar, her gün kısa ancak sık bir şekilde çok sayıda yolculuk gerçekleştirmek için dirençli ve geniş bir kullanım amacı sunan,  yoğun manevra hareketleri gerçekleştirebilen lastiklere ihtiyaç duyar. Firestone Vanhawk 2 yol tutuşu, konfor ve kullanım ömrü alanında arttırılmış performans özellikleri ile bu tür bir kullanım için tasarlanmıştır.

Vanhawk ismini taşıyan ilk modele oranla Avrupa Lastik Etiketleme Sistemi çerçevesinde daha iyi notlara sahip. Islak zeminde kavrama alanında elde ettiği B notu daha kısa bir frenleme, yuvarlanma direnci alanındaki C notu ise daha düşük bir yakıt tüketimi anlamına geliyor.

Ne zaman piyasaya sürülecek?

Firestone Vanhawk 2'yi 2017 Ocağı itibarıyla 20 farklı boyutta, yılın ilerleyen aylarında ise iki yeni boyutta daha Avrupa pazarında bulabileceksiniz.