Yeni lastikler : Lastik üreticilerinin en son ürünleri - Starfire W200, kompakt otomobiller için yeni bir kış lastiği

Starfire W200, kompakt otomobiller için yeni bir kış lastiği

Yeni lastikler 09.12.2014, rezulteo

Starfire yeni kış lastiği W200'ü sunuyor. Kompakt otomobillere yönelik bu lastik Starfire markasının sahibi Cooper grubu tarafından üretilen en son teknolojilerden faydalanıyor.

Starfire W200 asimetrik desen Yeni Starfire W200 lastiğinin H kategorisi hız endeksli versiyonu asimetrik desene sahip - Telif hakkı © : Cooper-Starfire

Teknoloji

Cooper'ın Sırbistan'daki fabrikasında üretilen ve dağlık ortamlardaki kış şartlarında test edilen en yeni Starfire ürünü W200 kar, yağmur ve erimiş kar üzerinde son derece ilgi çekici kavrama performansları vaat ediyor.

Starfire W200, öne doğru yönlendirilmiş omuz kanallarından ve frenleme performansını arttıran V biçimindeki kesiklerden oluşan TAG teknolojisine (Tapered Alternating Groove Technology) sahip. Silika açısından zengin hamuru sayesinde W200 bir taraftan kar, yağmur ve erimiş kar koşullarında daha iyi bir kavrama sunarken diğer taraftan da kullanım ömründen taviz vermiyor. Arkaya doğru yönlendirilmiş merkez kanalı, hareket kabiliyetini ciddi ölçüde arttırıyor. Bu lastiğin H kategorisi hız endeksli versiyonu kar ve buz üzerindeki yol tutuşunu mükemmelleştiren bir asimetrik desene sahip.

Fakat bu görüşler lastik imalatçısı tarafından aktarılan bilgilere dayalı ve bunların gerçek performans değerlerini yansıtıp yansıtmadığından emin değiliz. Lastiğin gerçek sürüş özellikleri üzerinde bir görüş sahibi olmak için bu lastiği test etmeyi veya gerçekleştirilecek testlerin sonuçlarına göz atmayı bekleyeceğiz. 


Boyutlar

Yeni Starfire W200, T ile H kategorisi hız endeksleri ile 13 ve 16 inç arasında değişen 25 farklı boyuta sahip olacak.