Yeni lastikler : Lastik üreticilerinin en son ürünleri - Ultrac Satin: Vredestein'den üst gam lastikler

Ultrac Satin: Vredestein'den üst gam lastikler

Yeni lastikler 11.03.2016, Alexandre Lenoir

Sedan araçlar ve sportif arazi araçları için Giugiaro ile birlikte tasarlanan ve Hollandalı üretici tarafından Cenevre 2016 otomobil fuarında tanıtılan Ultra Satin lastik yüksek performans ve tasarrufu bir araya getiriyor.

Ultrac Satin: Vredestein'in yeni üst gam lastiği Vredestein'ın sedan araçlar ve sportif arazi araçları için tasarlanmış Ultrac Satin lastiği ıslak zeminde frenleme perfomansını büyük ölçüde iyileştiriyor - Telif hakkı © : Verdestein 2016

Vredestein'ın yeni lastiği tasarruf açısından B ila C arasında bir not almıştır. Z şeklinde oluklara sahip, yerde oval iz bırakan lastik sırtı çizimi ve Hamur bileşimi  üzerinde yapılan özel çalışma ıslak zeminde çekişe ve yönelme yeteneğine destek oluyor ve zemin tutuşunu iyileştiriyor.

Frenleme bakımından, bir önceki model Ultrac Cento'ya göre tamamen durana kadar saatte 80 kilometre hızda kat edilen mesafede 3 metrenin üzerinde bir kazanç sağlanmıştır. Ultrac Satin diğer yandan ıslak zeminde fren kabiliyeti bakımından A notunu almıştır.

Bu amaçla, hamur bileşimine ilaveten lastik tasarım mühendisleri lastik sırtı, yapılar, lastik yanağı, karkası ve damağı üzerinde çalışma yürütmüşlerdir.

Ultra Satin ilk etapta 16 ila 18 inç (W ve Y hız indisi) ebatlarında ve daha sonra 20 inçe kadar çıkan ebatlarda kullanıma sunulacaktır.

Yıldız lastik

Sanatçı DJ Hardwell ile birlikte 225/45 R17Y ebatlarında 225 lastik numunesinden oluşan sınırlı bir seri üretilecektir. Bu serinin özel lastik yanağında DJ logosu ve bunun yanı sıra grafik denkleştirici simgesi bulunacaktır.

Sınırlı seri: Ultrac Satin HardwellTelif hakkı © : Vredestein 2016