Yeni lastikler : Lastik üreticilerinin en son ürünleri - Yokohama'nın yeni semi-slick lastiği: Advan A052

Yokohama'nın yeni semi-slick lastiği: Advan A052

Yeni lastikler 24.03.2016, Julien Taillandier

Yokohama Advan A048, etkisi herkesçe kabul edilen vazgeçilmez bir semi-slick lastiktir. Bu ürün kategorisinin emektarı olan bu lastik, yerini sonunda gelecek vadeden bir ürüne bırakıyor: Advan A052.

Yokohama Advan A052 Yeni Yokohama Advan A052 semi-slick lastik - Telif hakkı © : Yokohama

Üretici Yokohama, A032R, A048 veya daha az radikal bir konumda olan AD08R gibi simgesel ürünler sayesinde daima Ultra Yüksek Performanslı lastik ve semi slick uzmanı olmuştur.

 Pilot Sport Cup 2'yi sunan Michelin, veya R888 R'yi sunan Toyo gibi rakipler karşısında, Japon üreticinin yeni bir ürün sunması gerekli hale gelmişti. Bugün size tanıtmakta olduğumuz bu Advan ile bu da gerçekleşmiş oluyor.

Özellikleri dikkate alındığında, kapalı devre pistlerde radikal bir sportif kullanım için tasarlanmış olsa bile, A052 de selefi gibi kara yollarında kullanım için onay almıştır.

Yokohama'ya göre A052 ıslak veya kuru zeminlerde genel anlamda daha üstün bir performans seviyesine ulaşarak selefine göre büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Sürüş keyfi ve etkinlik sağlamak amacıyla salt kavrama ve kontrol edilebilirlik konularında özel bir özen gösterilmiştir.

Advan A052, 2016 Temmuz ayından itibaren 16 inç ila 18 inç arasında değişen ebatlarda satışa sunulacaktır.

Yokohama Advan A052 semi-slick lastikTelif hakkı © : Yokohama